אודות

אימ.טק מציעה שירותי ייעוץ ופיתוח ארגוני המסייעים בתהליכי שיפור ביצועים עוצמתיים ושיטתיים המתבטאים בשיפור היעילות, התקשורת, הניהול והמנהיגות בחברות טכנולוגיות. התהליכים שלנו תומכים בהשגת החזון והיעדים של החברות באמצעות הטמעת שיטת אימ באופן המותאם לצרכיו ורצונותיו של הארגון ועל פי ערכיו. 

משימתנו המרכזית היא יצירת תשתית ארגונית חזקה ויציבה שתאפשר את המשך הצמיחה של החברה, זאת באמצעות גיבוש סביבת עבודה עצמאית, זריזה וחדורת מוטיבציה – כזאת שתומכת באופן תדיר בשיפור התוצאות העסקיות ובהגדלת שביעות רצון העובדים בארגון.

התהליכים שלנו מסייעים ב..

אודות אימ.טק

אימ.טק מתמחה בתהליכי פיתוח ארגוני ושיפור ביצועים לסטארט-אפים וחברות מעולמות הטכנולוגיה וההיי-טק. פיתחנו ודייקנו את הגישה הניהולית המוצלחת של שיטת אימ לניהול עפ"י ערכים, יחד עם כלי הניהול שלה, כך שיתאימו לצרכים הנוכחיים של חברות טכנולוגיות בעולם העבודה החדש.
חברי וחברות הצוות של אימ.טק, המביאים נסיון נרחב ועשיר משלל תעשיות מגוונות, עובדים בסנכרון למטרת קידום ערכי הליבה של החברה: אמון, אחריות, שייכות ותקשורת פתוחה.

היועצים שלנו

Ziv

זיו אלרון

פסיכולוג , יועץ ארגוני ומייסד שותף

זיו הוא פסיכולוג חברתי-ארגוני עם התמחות בתהליכי קבלת החלטות, ניהול משאבי אנוש ובניית יחסים בין אישיים. בנוסף להיותו פסיכולוג ויועץ ארגוני, זיו משמש כיועץ ופסיכולוג בתהליכי הערכה של משרד החינוך וחיל המודיעין ומשמש ככותב תוכן לעיתון 'כלכליסט' בנושאים הקשורים לתחומי ניהול ופיתוח הארגוני.
לזיו תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מהמחלקה לקבלת החלטות באוניברסיטת רייכמן (מרכז הבינתחומי הרצליה), תואר ראשון B.A. במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו.

Ohad

אהד גניאל

יועץ, מייסד ומנכ"ל

אהד הוא מומחה לפיתוח ארגוני, ומוביל דעה בעולם העסקי. אהד מביא עמו נסיון נרחב בבניית אסטרטגיה ארגונית, בהכשרת מנהלות ומנהלים בכירים ובתהליכי שיפור ביצועים. אהד הוא מייסדה של שיטת אימ, המיושמת בהצלחה כבר למעלה מעשור במגוון ארגונים ממגוון רחב של תעשיות, הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר השלישי.
אהד מחזיק בתואר שני במדעי החברה בהתמחות במדיניות ציבורית מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון B.A. במדעי המדינה מאוניברסיטת בן גוריון אוניברסיטה. בנוסף, אהד הוא מרצה אורח בבית הספר קולר לניהול באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטה העברית.

Oron

אורון לרנר

יועץ, מאמן ומנהל תהליכי אבחון

אורון מומחה בביצוע תהליכי אבחון, בהקמת מערכי מדידה ו – ROI ובהטמעת תהליכי שיפור ביצועים במחלקות שירות ומכירות. התערבותו המקצועית של אורון בארגונים השונים בהם הוא עובד, ממוקדת בניתוחים נתונים עסקיים-מספריים ואנושיים, וכמו-כן בשילוב אופני חשיבה יצירתיים עבור השגת יעדים ותוצאות מדידות.
בנוסף, אורון נחשב כישראלי היחיד המתמחה בשילוב תחום הפיתוח הארגוני בעולם של תעשיית האלכוהול. אורון הוא בעל תואר שני M.A. ו- B.A. בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת חיפה.

ד"ר אירית שרון

פסיכולוגית חברתית, Ph.D ומומחית ביחסי אמון

ד"ר שרון היא יועצת בעלת נסיון עשיר בעבודה עם מגוון רחב של ארגונים, הן במגזר הציבורי והפרטי. ד"ר שרון מתמחה בתהליכי הנחיה ואימון של קבוצות, בהכשרת דרגים ניהוליים בכירים ובאימון אישי של מנהלות ומנהלים. ד"ר שרון מתמחה בבניית יחסי אמון בארגונים ומביאה עמה שנות ניסיון מעשי ורקע אקדמי נרחב כמרצה לפסיכולוגיה חברתית וכחוקרת באוניברסיטת בר-אילן. לד"ר שרון תואר שלישי ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית מטעם אוניברסיטת אילן.

שיטת אימ

שיטת אימ היא מתודולוגיה ייחודית המשמשת לשיפור תהליכי ניהול וביצועים השייכים לעולמות התפעול והפרודוקטיביות, המוטיבציה, השירות, המכירות ועוד.
לשיטה בסיס תיאורטי נרחב אשר עבר התאמה לתחומי הניהול והפיתוח הארגוני, והשאוב מעולמות מדעי ההתנהגות והקוגניציה, יחסים בינלאומיים, 'מיינדפולנס' ופתרון קונפליקטים. לשיטה מלווים גם כלי ניהול שהופכים אותה לחלק אינהרנטי מהשגרה הניהולית ומתרבות הארגון –תרבות של איכות.

הערכים שלנו

אווירה

אנו נוקטים בגישה מעשית ורואים את עצמנו כשותפים מלאים בדרך להצלחה של החברות שאיתן אנחנו עובדים. השאיפה שלנו היא לסייע בעיצוב סביבת עבודה בריאה, חיובית ומאפשרת בשוק העבודה בישראל.

ידע

הניסיון העשיר שלנו בתעשיות שונות צייד אותנו בפרקטיקות ובכלים הניהוליים הטובים והמתקדמים ביותר. אנחנו מאמינים בשיתוף מידע המוביל לשיפור ההיבטים האנושיים והביצועיים בכל ארגון.

מערכת יחסים

אנו יוצרים קשר הדוק עם צוותי הניהול בכל הדרגים ותומכים בתהליכי קבלת ההחלטות שלהם לאורך כל התהליך. אנחנו נשארים נאמנים לקווי האתיקה שלנו, לסודיות מרבית ולנקודת המבט המקצועית שאנו מביאים.

אנחנו לא

משאבי אנוש

אנחנו כן יכולים לסייע לך לבנות תשתית מש"א יציבה, אך אנחנו לא מחליפים את אנשי עולם הגיוס וההשמה.

ייעוץ Outsource

אנחנו כן נוקטים בגישה יישומית ודואגים להמיר את ההמלצות שלנו לתוצאות נראות בשטח.

קאוצ'רים עסקיים

אנחנו כן מלווים ומאמנים מנהלים, מנהלות וצוותים, אך השירותים שלנו הם הרבה מעבר לדיבורים.