התהליך

לאורך התהליך, שיטת אימ מיושמת באמצעות סדנאות וליווי והכשרה אישיים, המתבססים על נסיון שטח בשילוב טכניקות וכלים מתקדמים לניהול המסייעים בשיפור היכולות וההישגים של צוותי העבודה והניהול בחברה.

על מנת לייצר השפעה ארגונית ארוכת טווח, בכל תהליך אנו דואגים להטמיע מערכת ניהול ביצועים שתשמש כחלק אינהרנטי וקבוע בהמשך דרכו של הארגון.

משימתנו המרכזית היא יצירת תשתית ארגונית יציבה המאפשרת צמיחה, זאת באמצעות גיבוש סביבת עבודה עצמאית, זריזה וחדורת מוטיבציה – כזאת שתומכת בשיפור התוצאות העסקיות ובהגדלת שביעות הרצון בקרב צוותי הארגון.

שינוי הוא דבר מאתגר

אנחנו רואים את עצמנו כשותפים אמיתיים במסע של הארגון אל עבר ההצלחה שלו. תפקדינו הוא להטמיע את תהליכי השינוי הארגוני מקצה-אל-קצה באופן נגיש, מובנה ושקוף לחלוטין.

למה כדאי להשקיע בתהליך ייעוץ ארגוני?

הכל טמון בכח האנושי

חברות קמות ונופלות על איכות המשאב האנושי. התוכנית האסטרטגית או הטכנולוגיה המבריקות ביותר עשויות להיכשל בנקל ללא צוות פרודוקטיבי וחדור מוטיבציה.

צמיחה = שינוי

גדילה של מערך האופרציה והצוותים בארגון מצריכה גם שינוי בתפיסות הניהול. יסודות מוצקים המושתתים על תרבות וערכי הארגון, גמישות מחשבתית ורמת מעורבות גבוהה של עובדי ועובדות החברה הם אלמנטים חיוניים לשמירת ה DNA הארגוני בזמן צמיחה.

שווקים דינאמיים ומשתנים

שינויים תכופים ומהירים בשווקים השונים הם חלק משגרת העולם העסקי של ימינו. יכולת ההסתגלות לשינוי מהווה גורם מכריע ביכולתן של חברות להישאר רלוונטיות ובעלות יתרון תחרותי תוך התמודדות עם אתגריו השונים של כל שוק.

תובנות פשוטות ליישום

צד אובייקטיבי של אנשי מקצוע מנוסים עשוי לייצר נקודת מבט חדשה ולסייע בבניית תוכנית עבודה המתבססת על מידע מהשטח - כזאת שתוכל לסייע בטיפול מדויק בחסמי הצמיחה של הארגון.

רוצה לשמוע עוד?
פשוט למלא את הטופס וניצור איתך קשר בקרוב!

השירותים שלנו